Το The Brilliant School πάει στην Πόλη Του Φωτός!

Με τη βοήθεια του ταξιδιωτικού γραφείου Aegina Dream Travel καταφέραμε να κλείσουμε το πολυπόθητο ταξίδι στο Παρίσι για τις 10-14 Μαρτίου του 2022!
Πιστεύουμε πως δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να μάθουμε μια ξένη γλώσσα από το να ταξιδέψουμε στη χώρα που ομιλείται σαν μητρική. Γι αυτό και εμείς στο The Brilliant School οργανώνουμε το ταξίδι αυτό για τους μαθητές μας, που θα συνδυάσει την εξοικείωση με τη γλώσσα και τον μαγικό πολιτισμό της Γαλλικής πρωτεύουσας με ατελείωτη διασκέδαση και επισκέψεις σε πάρκα αναψυχής όπως η Disney και το δημοφιλές Πάρκο του Αστερίξ!
Ταξιδεύοντας με υπευθυνότητα μαθαίνουμε με αποτελεσματικότητα τους μαθητές μας να αγαπάνε όχι μόνο τη γλώσσα, αλλά και την τέχνη, την αρχιτεκτονική, την κουζίνα και τον πολιτισμό της πιο ρομαντικής πόλης στον κόσμο.
Στο Παρίσι των Τεχνών και του Πνεύματος θα ζήσουμε μαζί μια αξέχαστη εμπειρία!
Για πληροφορίες απευθυνθείτε στο Φροντιστήριο μας και στο ταξιδιωτικό γραφείο Aegina Dream Travel, στο τηλέφωνο 2297 025570

Περικλέους & Νοσοκομείου - Αίγινα
(απέναντι από το 2ο Δημοτικό Σχολείο)